شرکت داریا تکنولوژی با تخصص در فناوری های مختلف از جمله Asp.net core، React.js، Blazor، HTML، CSS، JavaScript، Next.js، Figma، Scss و Flutter، در زمینه ی برنامه نویسی وب فعالیت می کند. این شرکت با بهره گیری از نیروهای مجرب و متخصص، در جهت ارائه ی خدماتی با کیفیت و به روز، دوره های آموزشی در زمینه ی برنامه نویسی وب برگزار می کند.

دوره های برنامه نویسی وب در شرکت داریا تکنولوژی با استفاده از بهترین و جدیدترین متدهای آموزشی، تدریس می شوند. در این دوره ها، مباحثی همچون طراحی وبسایت، برنامه نویسی Front-end و Back-end، آشنایی با فریم ورک های مختلف و تکنولوژی های پرکاربرد در برنامه نویسی وب، ارائه می شود.

هدف شرکت داریا تکنولوژی در برگزاری دوره های برنامه نویسی وب، آماده سازی و ارتقاء سطح دانش فنی و عملی دانشجویان، افزایش کیفیت و توانایی آن ها در زمینه ی برنامه نویسی وب و به دست آوردن فرصت های شغلی در صنعت فناوری اطلاعات است.

در پایان دوره ها، دانشجویان با یک سری مهارت های عملی و نظری که در زمینه ی برنامه نویسی وب به دست آورده اند، قادر خواهند بود تا به صورت مستقل در این حوزه فعالیت کنند و یا با توجه به توانایی هایشان، در شرکت های فناوری اطلاعات مختلف مشغول به کار شوند.


از دیگر دوره های آموزشی شرکت داریا تکنولوژی، دوره برنامه نویسی وب نیز می باشد که شامل آموزش Asp.net core، React.js، Blazor، HTML، CSS، JavaScript، Next.js، Figma و SCSS می شود. این دوره به دانشجویان کمک می کند تا مهارت های لازم برای توسعه وب سایت های پویا و جذاب با استفاده از تکنولوژی های مدرن را بدست آورند.

این دوره با توجه به نیازهای بازار کار، برای افرادی که علاقه مند به شروع کار در حوزه برنامه نویسی وب هستند، طراحی شده است. در طی دوره، دانشجویان با مفاهیم اولیه برنامه نویسی وب آشنا شده و با نحوه کار با ابزارهای مدرن وب سایت طراحی و پیاده سازی می کنند.

همچنین، دانشجویان در این دوره مفاهیمی از طراحی رابط کاربری (UI) و توسعه رابط کاربری (UX) را نیز یاد می گیرند تا بتوانند وب سایت هایی با تجربه کاربری بهتر ایجاد کنند.

در پایان دوره، دانشجویان قادر به توسعه وب سایت هایی با استفاده از Asp.net core، React.js، Blazor، HTML، CSS، JavaScript، Next.js، Figma و SCSS خواهند بود. همچنین، با داشتن مهارت هایی در زمینه طراحی رابط کاربری، می توانند وب سایت هایی با تجربه کاربری بهتر ایجاد کنند و به رقابت در بازار کار بپردازند.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09360465056 و 09119121978