دوره برنامه نویسی شرکت داریا تکنولوژی در شهر آمل شامل آموزش جدیدترین تکنولوژی های برنامه نویسی وب از جمله Asp.net core، React.js، Blazor، HTML، CSS، JavaScript، Next.js، Figma، Scss، Flutter و... می باشد. این دوره، برای دانشجویان و افرادی که علاقمند به یادگیری برنامه نویسی وب هستند، مناسب است.

این دوره با استفاده از روش های آموزشی متنوع از جمله سخنرانی، پروژه محور و کاربردی، با هدف تسلط دانشجویان بر روی مفاهیم اساسی و تکنولوژی های مربوط به برنامه نویسی وب، برگزار می شود.

در این دوره، شرکت داریا تکنولوژی با استفاده از مدرسین با تجربه و دارای رتبه در بخش های مختلف برنامه نویسی، سعی در انتقال تجربیات خود به دانشجویان دارد. علاوه بر این، شرکت با توجه به نیاز های بازار کار، سعی در ارائه دوره هایی با محتوای کاربردی و بازده بالا دارد.

در پایان دوره، دانشجویان به عنوان یک برنامه نویس وب حرفه ای مجهز به مهارت های لازم برای شروع کار در بازار کار خواهند بود. همچنین، شرکت داریا تکنولوژی با ارائه مدارک و گواهی های معتبر به دانشجویان، سعی در افزایش راندمان بازار کار این حوزه دارد.


در دوره برنامه نویسی در شهر آمل که توسط شرکت داریا تکنولوژی برگزار می شود، شرکت کنندگان با مفاهیم اولیه برنامه نویسی وب و زبان های برنامه نویسی همچون HTML، CSS، JavaScript و فریمورک های مدرن مانند React.js، Next.js و Blazor آشنا می شوند. همچنین در این دوره، شرکت کنندگان با مفاهیم پیشرفته برنامه نویسی مانند ارتباط با پایگاه داده و ساختار MVC و Dependency Injection آشنا می شوند.

در دوره برنامه نویسی در شهر آمل، شرکت کنندگان فرصت دارند تا با استفاده از ابزارهای پیشرفته ای مانند Visual Studio، Figma، Postman و GitHub به صورت عملی تجربه کسب کنند. همچنین با داشتن این دوره، شرکت کنندگان می توانند روی پروژه های وب خود کار کرده و با داشتن تجربه و دانش کافی در این حوزه، از فرصت های شغلی خوبی برای خود بهره مند شوند.

شرکت داریا تکنولوژی با تیمی از متخصصان برنامه نویسی و طراحی وب، به عنوان یک شرکت فعال در حوزه توسعه و طراحی وب سایت ها و برنامه های کاربردی، به همه علاقه مندان به برنامه نویسی وب، دوره های مفید و عملی ارائه می دهد. با داشتن دوره برنامه نویسی در شرکت داریا تکنولوژی، شرکت کنندگان به دانش و تجربیاتی عملی در زمینه برنامه نویسی وب دست می یابند و از طریق آن ها می توانند در حرفه برنامه نویسی وب پیشرفت کنند

برای اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09360465056 و 09119121978