در دنیای امروزی که انبوهی از اپلیکیشن ها و وب سایت ها در دسترس کاربران قرار دارد یکی از تمایز های محصولات با هم ظاهر و کارایی محصولات است . در دنیای نرم افزار UI (طراحی رابط کاربری) و UX (طراحی تجربه کاربری) مسئولیت اجرا و پیاده سازی ظاهری زیبا و کاربرد پذیر برای کاربر نهایی را دارند .

گروه داریا تکنولوژی با تجربه فراوان در استارتاپ ها ، سازمان ها و انبوهی از پروژه های بین المللی و داخلی افتخار دارد تا در زمینه UI/UX مشاور شما در کسب و کارتان باشد.

ما در مراحل زیر به شما و کسب و کارتان کمک میکنیم:

1- طراحی تعاملی (Interaction Design)

در این مرحله اتفاقاتی که در جـریان تعامـل کاربر با وبـسـایت یا اپلـیکیشن رخ می دهد را بررسی می کنیم. با توجه به این مفهوم در فرآیند طراحی ، بهترین مسیر و روش را برای هدایت و راهنمایی کاربر در نظر می گیریم تا بتوانیم مشتری را به اهداف کسب وکارش نزدیک تر کنیم.

2-طراحی(User Interface UI)

این بخش می تواند یکی از پارامترهای UX باشد، به این دلیل که در این مرحله از طریق UI سعی می شود که تجربه ای بهتر برای کاربر اتفاق بیفتد، به طور مثال تغییر در طراحی رنگ و ظاهر دکمه خرید می تواند باعث شود مخاطب سریع تر خرید کند. طراحی رابط کاربری یعنی طراحی بخش هایی از محصول که کاربر آن را می بیند و از آن استفاده می کند. در این مرحله متناسب با برندبوک و هویت سازمان سعی می کنیم که تجربه کاربری را به بهترین شکل ارتقا دهیم.


3-کاربردپذیری (Usability)
در این مرحله با استفاده از یکسری فعالیت ها دسترسی و استفاده از ابزار را به بهترین شکل ارتقا می دهیم. به طور مثال در نظر می گیریم چه امکاناتی به چه دسته ای از افراد اختصاص یابد یا به بیانی دیگر کدام سری از اطلاعات را در اختیار چه کاربرهایی قرار دهیم. در حقیقت توجه به این نکته که مخاطبان شما شامل چه گروهی هستند بسیار مهم است، زن، مرد، نوجوان، میانسال، دانشجو، شاغل و… .


4-دسترس پذیری (Accessibility)

در این بخش روی مدل های مختلف طراحی کار می کنیم تا بتوانیم انواع افراد را برای استفاده از وبسایت یا اپلیکیشن تحت پوشش قرار دهیم. به طور مثال منو، طراحی قسمت های مختلف و… برای همه افراد قابل استفاده باشد و کار برای آن ها به آسانی پیش رود.


5-معماری اطلاعات (Information Design)

در این قسمت چیدمان اطلاعاتی برای استفاده تمامی افراد در نظر گرفته می شود تا بهترین تجربه را به کاربر منتقل کنیم. به طور مثال در طراحی اسلایدرها، منوهای درباره ما، محصولات، خدمات و… در صفحه اصلی سایت به گونه ای طراحی می شود تا بتوان به راحتی به تمام قسمت های سایت دسترسی داشت.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09360465056 و 09119121978