در دنیایی که ما در آن زندگی میکنیم تقریبا همه ی ما استارتاپ را شنیده ایم . اکثر استارتاپ هایی که امروزه در جهان ما وجود دارند ، استارتاپ هایی هستند که یک پایه و اساس آنها توسعه نرم افزاری ست

اگر شما هم جزو دسته افرادی هستید که قصد راه اندازی استارتاپی را دارید یا حتی مالک استارتاپی هستید که نیاز به مشاوره دارد ، داریا تکنولوژی انتخاب مناسبی است.

گروه داریا تکنولوژی سابقه ی راه اندازی و مشاوره ی تعداد زیادی از استارتاپ ها را داراست و به همین دلیل سابقه و تجربه کافی برای پیشبرد اهداف شما را دارا می باشد.

ما در مجموعه داریا تکنولوژی در چندین مرحله میتوانیم به شما و ایده ی شما کمک کنیم :

1- ایده پردازی :

اگر شما ایده ای در سر دارید که نیاز است با تیمی با تجربه، برای اجرای آن مشورت کنید ، قطعا داریا یکی از بهترین گزینه هاست . ما در مراحل تحلیل ایده ، امکان سنجی ، تحلیل مالی و بازار و هم چنین نیازمندی های پروژه در کنار شما خواهیم بود.

2- ساخت نمونه اولیه:

بی شک در هر استارتاپی قبل از ساخت نسخه اصلی محصول نیاز است تا نمونه اولیه محصول برای تحلیل و بررسی آن آماده شود ، ساخت نمونه اولیه در هر علمی، کمک میکند تا قبل از پیاده سازی اصلی محصول مشکلات احتمالی را بررسی کرده و جلوی آن گرفته شود . در این مرحله تیم با تجربه داریا تکنولوژی به شما کمک خواهد کرد تا نمونه اولیه استارتاپ خود را به بهترین نحو ممکن ایجاد نمایید.

3- توسعه زیرساخت :

بخش مهمی از توسعه کسب کارهای امروزی داشتن زیر ساخت نرم افزاری قابل توسعه و قابل اطمینان است ، قطعا در ابتدای هر استارتاپی ایده ها به صورت اولیه است و نیاز است تا تیمی با تجربه با زیر ساختی قابل توسعه در کنار استارتاپ باشد تا بتواند در هر مرحله با توجه به نیاز محصول، زیر ساخت، توسعه یابد. در این مرحله داریا تکنولوژی با زیر ساخت نرم افزاری قدرتمند خود در کنار استارتاپ شماست تا با موفقیت به مرحله ی رشد برسد.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09360465056 و 09119121978