لازمه ی رونق هر کسب و کاری پس از طراحی سایت، دریافت خدمات سئو سایت در موتورهای جستجو، جهت افزایش بازدید سایت و دیده شدن توسط مخاطبان است. از آنجا که عمده کاربران از موتور جستجوی گوگل برای یافتن سایت مد نظر خود استفاده می کنند، مهمترین ابزار برای جلب بازدید کننده، بهبود سئو وب سایت جهت افزایش رتبه و بازدید وب سایت و بالا آمدن در صفحه ی اول نتایج جستجوی گوگل است.

سئو وب سایت، پیاده سازی روش هایی هوشمندانه است، جهت افزایش رتبه و رنک سایت در نتایج جستجو گوگل، که موجب افزایش بازدید سایت می شود. موارد تاثیر گذار بر سئو و بهینه سازی سایت را به دو دسته کلی می توان تقسیم کرد: خدمات سئو داخلی سایت و بهینه سازی خارج از سایت.

به طور کلی موارد مهم داخلی سئو وب سایت عبارتند از: نحوه ی طراحی سایت (شامل کد نویسی، سرعت لود صفحات، ساختار صفحات، نحوه طراحی قالب، نحوه قرار گرفتن محتوا در صفحه و…) و محتوای سایت و البته در نهایت کلمات کلیدی به کار رفته در محتوای سایت. متخصصین بهینه سازی وب سایت در داریا پس از برگزاری جلسه مشاوره سئو، بررسی کامل وب سایت شما را از نظر طراحی، محتوا و بررسی نواقص احتمالی آن در دستور کار قرار داده و پس از تحلیل و آنالیز سایت شما و رقبا، استراتژی لازم جهت رسیدن به افزایش بازدید سایت و بهبود رتبه، کلمات کلیدی را پیشنهاد می دهند. در مواردی طراحی مجدد وب سایت به طور حرفه ای جهت رسیدن به نتیجه ی قطعی ضروری است که این امر و دلایل آن توسط کارشناسان ما در جلسه مشاوره سئو سایت بررسی و مطرح خواهد شد و در صورت لزوم پروژه باز طراحی سایت را جهت رسیدن به نتیجه مطلوب، گروه داریا تکنولوژی بر عهده می گیرد.